Teenused

 

Digitrükk, trükk, kleepimine ja õmblemine (pvc bännereid), autokiled, autokleebised, plakatid, rollupid ja muud kõik teised trükised ...
Võimalik rentida korvtõstukit soodsalt ja kokkuleppe hinnaga.

 Järeltöötlus: Viimistlus, õmblus ja ööside löömine.   Maksimaalne trükk ühes tükis on 5m lai ja 50m pikk.  

 

 Nõuandeid trükifailide jaoks

 

  • Faile saab üles laadida meie FTP-sse, saata e-mailile, ise CD- või DVD-plaadil kohale toimetada.
  • FTP-serveri kasutajanime ja password‘i saate ColourPrindist. Kindlasti oleks parem saata oma tööd pdf või tiff failina.
  • Sobivad kõik enimkasutatavad küljendus- ja kujundusprogrammid PC jaoks (Photoshop , Corel Draw).
  • Printfail peab olema kas pdf, cdr, tiff, CMYK värvitoonides.

 

HOIATUS!

Microsofti tarkvara (Word, Excel, Powerpoint, Publisher) ei ole mõeldud trükiettevalmistuseks ja nendes programmides tehtud algmaterjale me ei aktsepteeri. Spetsiifiliste küsimuste korral palume kindlasti kontakteeruda meie spetsialistiga.

 

Proovitrükk

Selleks et vältida võimalikke vigu trükisel (disain, küljendus, tekst jne), soovitame mahukate tööde puhul kasutada proovitrükki, mille hind on kokkuleppeline.

 

Makett

Iga tellimusega palume saata ka maketi, mis võimaldab reaalselt kontrollida trükise vastavust soovituga. Maketi puhul peab arvestama järeltöötluse viisi. Juhul kui maketti ei ole tellimusega koos esitatud, ei vastuta Colourprint maketi puudumisest põhjustatud võimalike vigade eest. Esitatud trükifailid peavad olema täpses mõõdus, st lõppmõõdus. Tunnelite ja ääristuse jaoks jätame ise varu.